technika

Dovolte abych vám představil své technické zázemí,  které ke svým vystoupení používám. Disponuji prvotřídní zvukovou aparaturou 2x aktivní reprobox RCF Art 712-A mkIV (2x 700W) na stativech. Tyto dvoupásmové aktivní reproboxy s basovým reproduktorem o velikosti 12 palců nabízí čistou reprodukci, lineární odezvu a precizně nadefinované nižší frekvence v širokém vyzařovacím úhlu 90 x 60 stupňů. Technologie FiRPHASE optimalizuje celkový stereo obraz, dynamiku a poskytuje transparentní zvuk. Zesilovač třídy D s DSP jednotkou má výkon (2x) 700 wattů. Zvuk z těchto reproboxů vás jednoduše dostane.

K mixování hudby používám profesionální MIDI kontrolér Denon DJ MC4000 se zabudovaným mixážním pultem. Tento kontroler má vynikající zpracování zvuku 24-bit/44.1kHz. Kvalita zvuku tohoto kontroleru výrazně převyšuje kvalitu zvuku dnes již zastaralých CD playerů. Tento kontroler využívám ve spojení se softwarem Virtual DJ Professional licence bežící na laptopu Macbook Pro.

S audio technikou standardně vozím také vlastní vlastní Dj Pult (100 x 60 x 95 cm), 4x LED RGB reflektory, 2x zeleno-červený laser a 1x světelné efekty StarStatic Max. K dispozici je mikrofon pro pořádající nebo koordinátora.