blog

Pár fotek ze Svatebního cirkusu

Svatební cirkus je můj nejoblíbenější svatební veletrh. Vloni sice nebyl, a tak jsem si ho letos užil dvojnásob. Kdo se na Svatebním cirkusu v sobotu 26.1. zastavil, zajisté zde načerpal mnoho inspirace pro svu svatbu. Pořídíl jsem pro vás pár fotek vystavovatelů, kteří mě zaujali nejvíce.


Hudba na firemní akci, vánoční večírek, maturitní ples

Mimo svatební sezónu se věnuji hraní pro firemní klienty, kam spadají akce jako firemní večírky, teambuildingy a především pak vánoční večírky. Pokud hledáte DJe na svůj maturitní ples, jste zde rovněž na správné webové adrese :) Více info.


Hudba na svatební obřad

Často se mě snoubenci ptají, jakou hudbu na obřad nejčastěji volí mí klienti. Hudba na obřad je přitom velmi osobní a každý by si tu svou skladbu měl vybrat podle vlastních pocitů. Je však pár rad a doporučení, jak hudbu na obřad vybírat. Přečtěte si mé rady.


50 nej hitů pro první tanec

Vybíráte skladbu pro váš první tanec a hledáte inspiraci? Sestavil jsem přehled 50ti krásných skladeb vhodných pro tuto výjmečnou příležitost. Třeba z něho vyberete tu vaší. Všechny skladby si můžete pohodlně poslechnout z mého Spotify playlistu. A pokud pro svůj první tanec hledáte českou píseň, tak i pro vás mám několik tipů. 


20 „sweet“ skladeb pro krájení dortu

Vytipoval jsem 20 sladkých skladeb, které se výborně hodí k příležitosti krájení svatebního dortu. Poslechnout si je můžete opět na mém Spotify playlistu.


Svatební hry – inspirace

Chcete-li svou svatbu spestřit nějakou hrou, v tomto článku se můžete inspirovat oblíbenými svatebními hrami. Tou nejčastější bývá novomanželský kvíz. V článku si můžete stáhnout připravené otázky.


Krásná místa pro svatbu

Připravil jsem pro vás několik tipů na krásná místa pro uspořádání vaší svatby. Prozatím je většina míst z Prahy a středních čech, tedy oblasti kde působím. Podívejte se na přehled statků, penzionů, hotelů, zámků a usedlostí, které stojí za vaší pozornost.  Přehled vč. mapy zde.


Rád poradím..

Potřebujete-li po hudební, dramaturgické či technické stránce s něčím poradit, nebo zkonzultovat cokoliv souvisejícího s hudbou a vaší svatbou, neváhejte mi napsat. Rád vaše dotazy z pohledu Dje zcela nezávazně zodpovím.


Co dalšího dělám

Čas od času se mě mí klienti ptají, zda se živím pouze hraním, nebo zda mám i další práci. Svatby jsou sezónní záležitost. Na plno se jim věnuji od dubna do října. Na konci roku pak hrávám na firemních večírcích. Mimo tuto mojí nejoblíbenější činnost také provozuji specializovaný eshop na nerezové placatky a butylky www.placatky-levne.cz a pracuji pro reklamní agenturu jako specialista na Google Moje firma, kde se starám o firemní profily klientů ve službách Google.