blog

Hudba na firemní akci, vánoční večírek, maturitní ples

Mimo svatební sezónu se věnuji hraní pro firemní klienty, kam spadají akce jako firemní večírky, teambuildingy a především pak vánoční večírky. Pokud hledáte DJe na svůj maturitní ples, jste zde rovněž na správné webové adrese :) Více info.


Hudba na svatební obřad

Často se mě snoubenci ptají, jakou hudbu na obřad nejčastěji volí mí klienti. Hudba na obřad je přitom velmi osobní a každý by si tu svou skladbu měl vybrat podle vlastních pocitů. Je však pár rad a doporučení, jak hudbu na obřad vybírat. Přečtěte si mé rady.


50 nej hitů pro první tanec

Vybíráte skladbu pro váš první tanec a hledáte inspiraci? Sestavil jsem přehled 50ti krásných skladeb vhodných pro tuto výjmečnou příležitost. Třeba z něho vyberete tu vaší. Všechny skladby si můžete pohodlně poslechnout z mého Spotify playlistu. A pokud pro svůj první tanec hledáte českou píseň, tak i pro vás mám několik tipů. 


20 „sweet“ skladeb pro krájení dortu

Vytipoval jsem 20 sladkých skladeb, které se výborně hodí k příležitosti krájení svatebního dortu. Poslechnout si je můžete opět na mém Spotify playlistu.


Svatební hry – inspirace

Chcete-li svou svatbu spestřit nějakou hrou, v tomto článku se můžete inspirovat oblíbenými svatebními hrami. Tou nejčastější bývá novomanželský kvíz. V článku si můžete stáhnout připravené otázky.


Krásná místa pro svatbu

Připravil jsem pro vás několik tipů na krásná místa pro uspořádání vaší svatby. Prozatím je většina míst z Prahy a středních čech, tedy oblasti kde působím. Podívejte se na přehled statků, penzionů, hotelů, zámků a usedlostí, které stojí za vaší pozornost.  Přehled vč. mapy zde.


Rád poradím..

Potřebujete-li po hudební, dramaturgické či technické stránce s něčím poradit, nebo zkonzultovat cokoliv souvisejícího s hudbou a vaší svatbou, neváhejte mi napsat. Rád vaše dotazy z pohledu Dje zcela nezávazně zodpovím.