tipy


Hudba na svatební obřad

Často se mě snoubenci ptají, jakou hudbu na obřad nejčastěji volí mí klienti. Hudba na obřad je přitom velmi osobní a každý by si tu svou skladbu měl vybrat podle vlastních pocitů. Je však pár rad a doporučení, jak hudbu na obřad vybírat. Přečtěte si mé rady.


50 nej hitů pro první tanec

Vybíráte skladbu pro váš první tanec a hledáte inspiraci? Sestavil jsem přehled 50ti krásných skladeb vhodných pro tuto výjmečnou příležitost. Třeba z něho vyberete tu vaší. Všechny skladby si můžete pohodlně poslechnout z mého Spotify playlistu. A pokud pro svůj první tanec hledáte českou píseň, tak i pro vás mám několik tipů. 


20 „sweet“ skladeb pro krájení dortu
Vytipoval jsem 20 sladkých skladeb, které se výborně hodí k příležitosti krájení svatebního dortu. Poslechnout si je můžete opět na mém Spotify playlistu.


Krásná místa pro svatbu

Připravil jsem pro vás několik tipů na krásná místa pro uspořádání vaší svatby. Prozatím je většina míst z Prahy a středních čech, tedy oblasti kde působím. Podívejte se na přehled statků, penzionů, hotelů, zámků a usedlostí, které stojí za vaší pozornost.  Přehled vč. mapy zde.


Rád poradím..

Potřebujete-li po hudební, dramaturgické či technické stránce s něčím poradit, nebo zkonzultovat cokoliv souvisejícího s hudbou a vaší svatbou, neváhejte mi napsat. Rád vaše dotazy z pohledu Dje zcela nezávazně zodpovím.