ceny

Cena hudební produkce „svatební párty“ dle předem domluvených kritérií činí 5000 Kč a je v ní zahrnuto Dj vystoupení v plném nasazení o délce 4 hodin nebo 8000 Kč / 8 hodin. V ceně je zahrnuta profesionální zvuková aparatura (2x 700W) a taneční osvětlení. Součástí je samozřejmě osobní schůzka před svatbou, kde si ujasníme představy o hudební produkci. Pokud by schůzka před svatbou nebyla možná, vše si snadno ujasníme telefonicky, emailem a pomocí mého hudebního dotazníku. 

V případě zájmu o delší vystoupení je vždy možné domluvit předem nebo operativně přímo na svatbě/akci dle aktuálních potřeb klienta. Prodloužení vystoupení činí 700 Kč / hod. Doprava na místo a zpět osobním automobilem je počítána dle reálných nákladů na cestu a čas – 4 Kč / km. Cena dopravy je vypočítávána z výchozího místa, kterým je Praha (Karlín).  Doprava po Praze a blízkém okolí je zdarma.

 

Kompletní ceník

Ozvučení obřadu: 1200 Kč
Svatební párty: 5000 Kč / 4 hod.
Svatební párty: 8000 Kč / 8 hod.
Prodloužení svatební párty: 700 Kč / hod.
Silent disco: 1200 Kč / 30 sluchátek a 2 hudební kanály

Ceny zahrnují ozvučení a osvětlení
Obřad: (konzultace, pomoc s výběrem, hudba před obřadem, nástupy, prstýnky+podpisy, gratulace, špalír a hudba ke společnému focení)

Silent disco přináší moderní a zcela jiný způsob hudební performance, který jen tak nikde nezažijete. Často je využíváné po 22. hodině, kdy kromě jedinečného zážitku řeší také excelentně problematiku nočního klidu. Místo reproduktorů a hlasité hudby jsou totiž účastníkům party zapůjčena speciální sluchátka. Každý z účastník si může díky přepínači na sluchátkách zvolit, na jakou hudbu bude tančit. Sluchátka v sobě mají i jednu skvělou vychytávku a to světelný indikátor, podle kterého poznáte, který ze dvou kanálů právě poslouchají vaši přátelé a díky tomu se můžete naladit na stejnou vlnu!